Beden İşçisi - HASSA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI

İşe alınacak adayların su dağıtım elemanı olarak minumum 2 yıl 6 ay çalışmış olduğunu SSK dökümü ile kanıtlaması gerekmektedir.

Beden İşçisi - HASSA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI
Beden İşçisi - HASSA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI ADMİN

İş İlan No (00003565244)

İş Tanımı ve Genel Şartlar

 

EN AZ İLÖĞRETİM MEZUNU ŞARTIYLA TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Kur'a çekimi 08.02.2017 Çarşamba günü saat 14.00'da Hassa Sulama Birliği Başkanlığı binasında noter huzurunda yapılacaktır.- Talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunca kura sonucu belirlenen kişilere sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için tebligat yapılacaktır.

- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. -

Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

TALEBE BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDAN İŞE ALINACAK PAERSONELİN SU DAĞITIM ELEMANI OLARAK MİNİMUM 2 YIL 6 AY ÇALIŞMIŞ OLDUĞUNU SSK HİZMET DÖKÜMÜ İLE BELGELEMESİ GEREKMEKTEDİR.

Kura Bilgileri
Kura Yeri : HASSA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI BİNASI
Kura Tarihi : 08.02.2017
Kura Saat Dilimi : 14:00 - 15:00
     

Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : DERVİŞPAŞA BULVARI YENİ MAH. 78/
HASSA
HATAY / TÜRKİYE
İrtibat Bilgileri :
İsim : HALİL SÖYLEMEZ
Ünvan : BİRLİK BAŞKANI
Telefon : 05336237425

 

Beden İşçisi - HASSA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500