Kasap ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

8 Kişi Alınacaktır.

Kasap ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Kasap ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ADMİN
İş Tanımı ve Genel Şartlar
İş İlan No (00003567483)

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

VARDİYALI VE TEHLİKELİ SINIFA TABİ İŞLERDE ÇALIŞABİLİR OLDUĞUNU SAĞLIK KURULU RAPORU İLE BELGELEMEK (KURA SONUCU İSİMLERİ ÇIKAN ADAYLARDAN İSTENECEKTİR)

BULAŞICI HASTALIĞI BULUNMAMAK.

MEB, ESK VE İŞKUR TARAFINDAN DÜZENLENEN ET İŞÇİLİĞİ VE KASAPLIK EĞİTİMİNDEN (SEKAP) SERTİFİKA SAHİBİ OLMAK VEYA KASAPLIK (USTALIK VEYA KALFALIK) BELGESİNE VEYA TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ SINIFTA YER ALAN İŞLERDE ÇALIŞTIRILACAKLARIN MESLEKİ EĞİTİMLERİNE DAİR YÖNETMELİKTE YER ALAN MESLEKİ EĞİTİM BELGELERİNDEN BİRİSİNE SAHİP BULUNMAK VEYA ET ENDÜSTRİSİ ÖĞRENİMİ GÖRMÜŞ OLMAK.

Noter kurası 23.02.2017 tarihinde Diyarbakır Et Kombinası Müdürlüğünde yapılacaktır.

Başvuru yapan adaylardan sınav sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. - Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

KPSS ŞARTI YOK.

EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU

Kura Bilgileri
Kura Yeri : DİYARBAKIR ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR
Kura Tarihi : 23.02.2017
Kura Saat Dilimi : 13:00 - 14:00
     
Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : DİYARBAKIR ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜ 
Şehitlik-Köşkler Mah.37.Sok.No:20
DİYARBAKIR / TÜRKİYE
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500