TÜBİTAK Ön Lisans Mezunu 15 Güvenlik Görevlisi Alıyor

TÜBİTAK Ön Lisans Mezunu 15 Güvenlik Görevlisi Alıyor
TÜBİTAK Ön Lisans Mezunu 15 Güvenlik Görevlisi Alıyor ADMİN
İş Tanımı ve Genel Şartlar
İş İlan No (00003572097) 
 Son Başvuru Tarihi 08.02.2017

Kamu haklarından yasaklanmamış olmak

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak

Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tescil edilmiş hükümler hariç olmak üzere altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık,dolandırıcılık,sahtecilik,güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık ,resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak

silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı sahibi olmak

Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak

En az 1(bir)yıl özel güvenlik görevlisi olarak çalışmış olmak(BELGELENDİRİLMESİ İSTENECEK)

İşe alınacak Özel Güvenlik Görevlisinin Kocaeli?nin Gebze ve Darıca ilçelerinde ikamet etmesi istenecektir

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

- Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP93 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

- Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

- Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

 

Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim Öğrenme Türü
Güvenlik Görevlisi 1    Okuldan

 

 

En Az Öğrenim Seviyesi : Önlisans
En Fazla Öğrenim Seviyesi : Önlisans

KPSSP93 EN AZ 60 PUAN

Meslek Belgeleri ve Sertifikaları : Güvenlik Görevlisi Kimlik Belgesi (silahlı)

 

 

Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : TÜBİTAK/BİLGEM
Barış Mah.Dr.Zeki Acar Cad.
GEBZE
KOCAELİ / TÜRKİYE
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
özkan     2017-03-31 88 77 kpss puanıyla arası 45 +5 kişi mülakata çağrıldı.
Funda     0000-00-00 Özel güvenlik ve koruma önlisan öğrencisiyim Kpss 73 puanım var ve11 yıllık silahlı tecrübem var mezun olsaydım keşke :(((
ADMİN     2017-01-30 @Ahmet Yılmaz TÜBİTAK çok şartlı alımlar yapıyor. Yayınlama mecburiyetim olduğu için yayınlıyorum yoksa TÜBİTAK ilanları ile ilgilenen şartlara uyan çok az insan var.
ahmet yılmaz     2017-01-30 ilanda sekreterlik için yukarıda istenen bölümler güvenlik içinde mesleki bilgiler öğrenme türü okuldan olması dolayısıyla özel güvenlik koruma bölümü mezunu olmayanları Çankaya hizmet merkezi işkur sistemi kabul etmiyor
ahmet yılmaz     2017-01-30 işkur un diğer ilanlarına baktığımızda öğrenme türü okuldan yazmıyor şart olarak demekki bu ilana sadece bölüm mezunları başvurabiliyor
ADMİN     0000-00-00 @Mehmet Maalesef ön lisanslılar başvurabilir sadece.
Mehmet     0000-00-00 Lisans sosyoloji bölümü mezunuyum.Başvuru yapabilir miyim?