Adana Nurdağ Sulama Birliği Teknisyen ve Tekniker İlanı

Nurdağ Sulama Birliğinde çalıştırılmak üzere birer kişi alınacak.

Adana Nurdağ Sulama Birliği Teknisyen ve Tekniker İlanı
Adana Nurdağ Sulama Birliği Teknisyen ve Tekniker İlanı ADMİN

 

Elektrik-Elektronik Teknisyeni İş İlan No (00003580348) : Elektirik, elektronik veya elektirik-elektronik liselerinden birinden mezun KPSSP94 puanı en az 60 olan B ehliyetli bir kişi işe alınacak.

Elektronik Teknolojisi Teknikeri/Elektrik-Elektronik Teknikeri İş İlan No (00003580387):  Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği veya Elektrik-Elektronik Teknolojisi ön lisans bölümlerinden birinden mezun KPSSP93 puanı en az 60 olan B ehliyetli bir kişi işe alınacak.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (Müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. 

Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : ÇOKÇAPINAR MH KIZILDERE POMPA İSTASYONU CEYHAN
01920 CEYHAN
ADANA / TÜRKİYE
İrtibat Bilgileri :
İsim :  
Ünvan :  
Telefon : 0322 636 21 90

 

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500