İşim Yok Diyenlere Toyota’dan Güzel Haber

Toyota’nın kariyer sitelerinde yer alan bir haber göre kuruma çok sayıda personel alımı yapacak. Habere göre tecrübeli, tecrübesiz çok sayıda lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar şöyle.

İşim Yok Diyenlere Toyota’dan Güzel Haber
İşim Yok Diyenlere Toyota’dan Güzel Haber Nisa Nur Ata

Toyota Otomotivce kariyer ve iş ilanları sitesinde bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda kurumun açık pozisyonlarının olduğu bildirilirken, açık olan bu pozisyonlara yapılacak alımlar hakkında da bilgiler paylaşıldı.

Toyota alımlarda tecrübeli personellere hak tanındığı gibi tecrübesiz adaylar için de bir şans kapısı olacak. İlanlara başvuru yapmayı düşünürseniz tecrübeli olmanıza gerek yok. Dört pozisyonda açığı bulunan Toyota’nın her pozisyon için aradığı şartlar farklı ve her işin ayrı bir açıklaması var. Bunlardan bir tanesini ele alacak olursak; Açıklarında birisi olan Üretim operatörü alımında çalışacak personel tam zamanlı çalışacak ve eğitim olarak lise mezunu olması yeterli sayılıyor. Bu ilana başvurmak isteyen adayların vardiyalı çalışmaya açık olması isteniyor. İkametgâh olarak da Düzce, Kocaeli, Sakarya illerinde yaşıyor olmaları tercih ediliyor.

Son Başvuru Tarihi ve Süreç

Toyota’nın belirttiğimiz gibi dört ayrı pozisyonda personel açığı bulunmakta. Her pozisyon için ayrı kriterler olduğunu da belirtmiştik. Her pozisyon için farklı başvuru tarihleri var. Kurumun başvuru şartları ve belirtilen bu tarihleri görebilmeniz için, Toyota’nın ilan verdiği kariyer sitelerinden bilgi alabilir, başvurunuzu da online olarak bu siteler aracılığı ile yapabilirsiniz.

Toyota İşim Yok Diyenlere Toyota’dan Güzel Haber Toyota’dan Güzel Haber
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500