Koçarlı - Bağırası Sulama Birliği’ne Personel Alımlarında Başvuruların Bitmesine Sayılı Günler Kaldı

Koçarlı-Bağarası Sulama Birliği geçtiğimiz ay içerisinde ilan duyurusu yayınladı. Duyuruya göre bünyesine personel alımları gerçekleştirecek olan kuruma başvurular hala devam ediyor. Başvuruların bitmesine sayılı günlerin kaldığı şu günlerde adaylar için gerekli şartlar ve başvuru sürecine dair bilgiler haberimizin devamında yer alıyor.

Koçarlı - Bağırası Sulama Birliği’ne Personel Alımlarında Başvuruların Bitmesine Sayılı Günler Kaldı
Koçarlı - Bağırası Sulama Birliği’ne Personel Alımlarında Başvuruların Bitmesine Sayılı Günler Kaldı Nisa Nur Ata

KPSS Şartsız Personel Alımı Yapılacak

Koçarlı-Bağarası Sulama Birliği tarafından yayınlanan ilan duyurusunda kuruluşa personel alımları gerçekleştirileceği duyurulmuştu. Asgari ücretle çalışacak olan personellerin SGK prim ödemeleri de kurum tarafından ödenecek ve bünyeye alınan çalışanlara SGK sağlanacak.

Koçarlı-Bağarası Sulama Birliği’nin 8 Şubat 2017 tarihi itibariyle kamuoyuna açıkladığı personel alımları ilanıyla kuruluşa 6 tane Nezaretçi ve 6 tane Ustabaşı personel alınacak. Kuruluşa alımları gerçekleştirilecek bu 12 personelin seçimleri ise kura yoluyla belirlenecek.

Personel Alımlarında Kuruluşun Belirlediği Şartlar Nelerdir?

Koçarlı-Bağarası Sulama Birliğinin yapacağı bu kura çekilişleri Koçarlı-Bağarası Sulama Birliği Başkanlığı’nın Hizmet Binası bölümünde 23 Şubat 2017 tarihi itibariyle saat 10.00-11.00 arasında gerçekleştirilecek. Adayların başvurularında KPPS şartı bulunmuyor. Bunun yanı sıra adaylar en az ilköğretim, en çok da lisans mezunu olmalıdırlar.

Koçarlı-Bağarası Sulama Birliği tarafından personel alımlarıyla kurum bünyesine giren personeller daimi deneme süreli şekillerde çalışabilecekler. Başvuruların son günü 17 Şubat 2017 olarak belirlendi.

Koçarlı-Bağarası Sulama Birliği’ne personel alımları konusunda daha detaylı bilgi alınması için İŞKUR ile bağlantı kurulabilir ve kurum aracılığıyla başvurular gerçekleştirilebilir.

Koçarlı Bağırası Koçarlı - Bağırası Sulama Birliği Personel Alımları
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500