TEDAŞ 7 Yazılım Geliştiricisi Alıyor

TEDAŞ 'Yazılım Geliştirici' pozisyonu için bazı lisans bölümlerinden 60 KPSS puan şartı ile 7 kişi alacaktır.

TEDAŞ 7 Yazılım Geliştiricisi Alıyor
TEDAŞ 7 Yazılım Geliştiricisi Alıyor ADMİN

İş İlan No (00003600593)

 Son Başvuru Tarihi 27.02.2017

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE 

Yazılım konusunda tecrübe sahibi olmak.İSTİHDAM EDİLECEK PERSONELİN 4046 SAYILI KANUNUN 22'NCİ MADDESİ KAPSAMINDA DİĞER KAMU KURUMLARINA NAKİL HAKLARININ BULUNMADIĞI VE 2014/7140 SAYILI KARARNAME EKİ ESASLARA GÖRE 657 SAYILI KANUN 4/C MADDESİ KAPSAMINDA GEÇİCİ PERSONEL OLARAK ATANAMAYACAKTIR.

Sözlü sınavları TEDAŞ Genel Müdürlüğü(ANKARA)adresinde yapılacaktır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. - Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

- Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P3 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. 

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. 

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. 

- Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. 

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. 

- İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. 

Genel Birim Adı    Genel Bölüm Adı  
Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi   Yazılım Mühendisliği  
Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi    Matematik Mühendisliği  
Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi    Fizik Mühendisliği  
Fen-Edebiyat Fakültesi    Matematik  
Fen-Edebiyat Fakültesi     Fizik  

 

Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : NASUH AKAR MAH.TÜRKOCAĞI CAD.NO:2
ÇANKAYA
ANKARA / TÜRKİYE

 

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500