Tüpraş Personel Alım İlanı 2017

Tüpraş işçi alımlarına başladı ve başvurular 27 Şubat 2017'de başlıyor. Peki Tüpraş işçi alım şartları ve nitelikleri neler?

Tüpraş Personel Alım İlanı 2017
Tüpraş Personel Alım İlanı 2017 Şuayp Kemik

Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ internet sitesi üzerinden hazırlamış olduğu başvuru sayfası üzerinden mavi yaka ve beyaz yakalı personel alımlarına devam etmektedir. Tüpraş en fazla kar eden kurumlar arasında her yıl lider konumdadır.  Tüpraş Kocaeli’nde bulunan Rafinerilerinde, ve Genel Müdürlüğünde, Batman, İzmir, Kırıkkale, İzmir'de faaliyetlerine devam eden Müdürlüklerinde irtibat ofislerinde ve rafinerilerinde personel alımı yaparak her yıl istihdama katkı sağlamaya devam ediyor.

Başvurular bu yıl  27 şubatta başlıyor ve en az lise mezunu olmak gerekiyor.

Tüpraş insan kaynakları sayfası üzerinden mavi ve beyaz yaka iş başvurusu yapmak isteyenler alttaki linke tıklayıp başvuru sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Başvurunuzu buradan yapabilirsiniz

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN ALIMLARI KAÇIRMAYIN

Tüpraş ilgili soru, talep, öneri benzeri tüm bildirimlerinizi yanıtlayabilmemiz için linkimizden ulaşacağınız butonu tıklayarak formu doldurmanızı rica ediyoruz.

Mesajlarınız değerlendirilerek en kısa sürede size geri dönülecektir.

https://www.tupras.com.tr/iletisim 

 
 
 

Tüpraş personel alımı 2017 tüpraş personel alımı nitelikler tüpraş 2017 personel alımı şartları tüpraş 2017 işçi alımı şartları tüpraş işçi alımı 2017 tüpraş işçi alımı şartları tüpraş maaşları ne kadar tüpraş işçi alım 2017
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
Orhan doğan     0000-00-00 Sizinle çalışmak istiyorum