Lise Mezununa Asgari Ücretli Büro Memurluğu

Gaziantep Merkez Öğretmenevi Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) Alım İlanı

Lise Mezununa Asgari Ücretli Büro Memurluğu
Lise Mezununa Asgari Ücretli Büro Memurluğu ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 15 Mart 2017

 

İş İlan No (00003627773)

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 4857 sayılı iş kanununa göre belirsiz (daimi) statüde işçi alınacaktır.

ALINACAK KİŞİLER BİLGİSAYAR SERTİFİKASINA SAHİP,ÖĞRETMENEVLERİNİN OTEL RESEPSİYONUNDA YA DA HERHANGİ BİR OTELİN RESEPSİYONUNDA EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK . RESEPSİYON GÖREVLİSİ (ÖN BÜRO ELEMANI) OLARAK EN AZ 1 YIL ÇALIŞTIĞINI GÖSTERİR SİGORTA BELGESİNİ İBRAZ ETMEK ZORUNDADIRLAR. İŞ VARDİYALI ÇALIŞMA ŞEKLİNDE OLUP KİŞİLERE ASGARİ ÜCRET ÖDENECEKTİR. KPSSP94 PUANI EN AZ 6 OLMALIDIR.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, İŞKUR İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.  

Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : BEY MAH. ATATÜRK BULVARI NO:22
27000 ŞAHİNBEY
GAZİANTEP / TÜRKİYE
İrtibat Bilgileri :
İsim : Hüseyin Bey
Ünvan :  
Telefon : 505 575 41 29
Gaziantep Merkez Öğretmenevi Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) Alım İlanı
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500