Hamile Olduğu İddaa Edilen Kadriye Gündeş Bulunamıyor

İzmir’in Bayındır ilçesinde Ağustos'tan beri kayıp olan Kadriye Gündeş’in babası,annesi ve amcası jandarma tarafından gözaltına alındı.

Hamile Olduğu İddaa Edilen Kadriye Gündeş Bulunamıyor
Hamile Olduğu İddaa Edilen Kadriye Gündeş Bulunamıyor ADMİN

Son bilgilere göre, Bayındır’da Ağustos'tan beri kayıp olan Kadriye Gündeş’in babası ve amcası tarafından infaz edildiği iddia edildi. Baba Ercan Gündeş, anne Necla Gündeş ve amca Ergün Gündeş ile ismi açıklanmayan bir adam daha jandarma tarafından sorgu için gözaltına alındı. Yukarı Furunlu Mahallesi'nde bir yerde gömülü olduğu iddia edilen Kadriye Güneş'in cesedini bu sabah Bayındır Cumhuriyet Başsavcısı ve yetkililerle olay yerine giden annesi de gösteremedi. Arazide bir süre dolanan anne Necla Gündeş, yetkililere kafasının karışık olduğunu ifade etti.

2 AYLIK HAMİLEYDİ

İddiaya göre, geçen yıl tüfekle intihar eden 65 yaşındaki mahalle bakkalı Mehmet Liv’in cesedi Kadriye’nin en son görüldüğü yere yakın bir yerde bulunmuş ve genç kızla ilişkisi olduğu öne sürülmüştü. 25 Ağustos’ta, iki kardeşiyle evden çıkan Kadriye Gündeş, evlerinin yaklaşık 100 metre ilerisinde bulunan demiryolu yakınlarına geldiğinde kardeşlerini eve göndermiş ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı. Güvenlik güçlerine kızlarının kayıp olduğunu bildiren aile, ulusal bir televizyon kanalında bir programa katılmış ve Kadriye, Türkiye’nin dört bir yanında aranmaya başlamıştı. Genç kızın ortadan kaybolmadan bir süre önce annesi tarafından karın ağrısı şikayetiyle götürüldüğü hastanede yapılan tahlil ve testleri sonucunda iki aylık hamile olduğu ortaya çıkmıştı

kadriye gündeş cinayeti
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500