Gazi Üniversitesi 103 Personel Alıyor

Gazi Üniversitesi 103 Personel Alıyor
Gazi Üniversitesi 103 Personel Alıyor ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 13 Haziran 2017

Aşağıda belirtilen pozisyonlara giderleri Gazi Üniversitesi Döner Sermaye ve Özel Bütçeden karşılanmak üzere toplam 103 adet sözleşmeli personel alınacak.

Röntgen Teknisyeni (1 Kişi): Ortaöğretim Kurumlarının Radyoloji Alanı - Radyoloji Teknisyenliği dalından mezun olmak. 3 Tesla MR ve ileri görüntüleme sistemleri alanında en az 1 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek.

Hemşire (77 Kişi): Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu Lisans Programından mezun olmak. KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak

Sağlık Teknikeri (1 Kişi): Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans programından mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin çocuk metabolizma laboratuvarında Yeni Jenerasyon DNA Dizi Analizi verilerinin kayıt sistemlerinde en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek.

Sağlık Teknikeri (1 Kişi): Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans programından mezun olmak. 

Sağlık Teknikeri (1 Kişi): Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans programından mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin patoloji laboratuvarlarında, patoloji teknikleri ve immünohistokimya boyama çalışmalarında en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek. 

Sağlık Teknikeri (2 Kişi): Üniversitelerin Pataloji Laboratuvar, Patoloji laboratuvar Teknikleri Önlisans programından mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin patoloji teknikleri konusunda en az 1 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek

Sağlık Teknikeri (5 Kişi): Üniversitelerin Anestezi, Anestezi Teknikerliği Önlisans programından mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin ameliyathanelerinde en az 1 yıl Anestezi Teknikeri olarak çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek. 

Biyolog (1 Kişi): Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Fen-Edebiyat Fakültelerinin Biyoloji bölümlerinden mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin çocuk metabolizma laboratuvarında Yeni Jenerasyon DNA Dizi Analizi ve Amino Asit çalışmalarında en az 2 yıl tecrübeli olmak ve bunu belgelendirmek. 

Biyolog (1 Kişi): Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Fen-Edebiyat Fakültelerinin Biyoloji bölümlerinden mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin merkez hematoloji laboratuvarında tam kan sayımı sedimantasyon cihazlarında ve periferik yayma uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek. 

Biyolog (1 Kişi): Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Fen-Edebiyat Fakültelerinin Biyoloji bölümlerinden mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin Moleküler Mikrobiyoloji Laboratuvarlarında Real-Time Polimeraz Zincir Reaksiyonu ile virüs tanı testlerinde en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek.

Laborant (1 Kişi): Üniversitelerin Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans programından mezun olmak. Üniversite hastanelerinin merkez biyokimya laboratuvarında en az 2 yıl çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek. LC-MS/MS ve HPLC cihazlarının kullanabilme sertifikasına sahip olmak ve bunu belgelendirmek. 

Laborant (1 Kişi): Üniversitelerin Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans programından mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin patoloji laboratuvarlarında moleküler teknikler ile immünohistokimya boyama çalışmalarında en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek. 

Diğer Sağlık Personeli (1 Kişi): Üniversitelerin Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans programından mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin Kan Merkezi laboratuvarlarında elisa, kan grubu, cross match ve immünohemotolojik testler konusunda en az iki yıl tecrübeli olmak ve bunu belgelendirmek.

Diğer Teknik Hizmet Personeli (1 Kişi): Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Fen Fakültelerinin kimya bölümünden mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin hemostaz laboratuvarında, koagülasyon cihazlarında trombosit agregasyon cihazları uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek. 

Diğer Teknik Hizmet Personeli (1 Kişi): Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Fen Fakültelerinin kimya bölümünden mezun olmak. (Nükleer Tıp Ana Bilim Dalında radyofarmasötik hazırlamak üzere çalıştırılacaktır.)

Psikolog (1 Kişi): Üniversitelerin Psikoloji lisans programından mezun olmak. Klinik Nöropsikoloji eğitim almış olmak, Kognitif nöroloji, epilepsi cerrahisi ve derin beyin stimülasyonu cerrahisi alanlarında test uygulayabilme yeterliliğine sahip olmak ve bunu belgelendirmek.

Psikolog (1 Kişi): Üniversitelerin Psikoloji lisans programından mezun olmak. Klinik Psikolojisinde Yüksek Lisans yapmış olmak

Psikolog (1 Kişi): Üniversitelerin Psikoloji lisans programından mezun olmak. Zekâ testleri uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunun belgelendirmek.

Diyetisyen (3 Kişi): Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik lisans programından mezun olmak. (Pediatri klinikleri Hematoloji Onkoloji- Kemoterapi bölümlerinde çalıştırılmak üzere)

BAŞVURU YERİ VE ŞEKLİ

Adaylar Başvuru Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Teknikokullar/BEŞEVLER-ANKARA adresinde bulunan Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. Adayların Posta yoluyla yaptıkları başvurular kabul edilmeyecektir.

İstenen Belgeler;

  1. 2016 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
  2. Başvuru Formu ( Üniversitemiz internet sayfasında yayımlanan ilgili ilana ait Başvuru Formu doldurulmalı ve fotoğraf kısmı boş olmamalıdır.)
  3. Başvurulacak ilgili unvana ilişkin tecrübe belgesi ve SGK prim dökümü
  4. Diploma Örneği
  5. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI

KPSS (B) grubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanları başvuruları geçersiz sayılacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların isimleri başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 7 (yedi) gün içerisinde www.gazi.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

OKUYUNUZ: 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri hâlinde, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler. 

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
ADMİN     2017-06-04 @yeşim -Her şarta bakıyorlar. Tecrübeli hemşireler başvurmuş iken sizin başvurunuzu değerlendirmeye almazlar.
yeşim     2017-06-04 Önlisans anestezi teknikeri mezunuyum gazinin kendi bünyesinde staj yaptım kpss puanım 75 fakat tek uymayan koşul 2 yıl boyunca hemşirelikten deneyimim var her şarta kesin bakıyorlar mı acaba ?
ADMİN     2017-05-28 @Ceren -Şartları kesin olarak taşıyanlar başvurursa sizin başvurunuzu değerlendirmeye almazlar. Yakınsanız bizzat görüşmenizde fayda var.
ceren     2017-05-28 ben yeni anestezi mezunuyum is deneyimim yok ama universite hastanesinde staj yaptim basvuru yapsam degerlendirirler mi
ADMİN     2017-05-27 @Harun -Lise mezunları için Radyoloji Alanı - Radyoloji Teknisyenliği bölümlerinden mezun olmak ve 1 yıl tecrübe şartı var Hocam.
Harun     2017-05-27 Admin 4 yılık sağlık meslek lisesinden mezun oldum hemşireyim girbilirmiyim nerden başvuru yapılıyor
ADMİN     2017-05-27 @Hasan05 -Gazi'ye kabul edilip de imzayı atmadığın sürece hiç bir şey olmaz. İmzayı atsan da kurum ile karşılıklı anlaşarak da feshedebilirsiniz.
hasan05     2017-05-27 Admin ben şimdi gazi üniversitesine başvursam daha sonra atamalarda atandım sıkıntı olur mu?
ADMİN     2017-05-26 Gazi Üniversitesi'nde çalışmak ayrıcalıktır. O yüzden tecrübeli personel alıyor.
...     2017-05-26 Arkadaşlar, "Üniversite Hastanelerinin ameliyathanelerinde en az 1 yıl Anestezi Teknikeri olarak çalışmış olmak " bu ne demek oluyor tam olarak.. Bir insan üniversite hastanesinde çalışmaya başlayıp neden bir sene sonra ayrılsın.?