Galatasaray Üniversitesi Büro Memuru ve Şoför Alıyor

Galatasaray Üniversitesi Büro Memuru ve Şoför Alıyor
Galatasaray Üniversitesi Büro Memuru ve Şoför Alıyor ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 14 Temmuz 2017

Üniversiteye 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince Bakanlar Kurulu Kararı ile 28.06.1978 tarih ve 16330 Sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın “Sınav Şartı” başlıklı ek 2'nci maddesinin (b) fıkrasına göre 4 adet Büro Personeli ile 1 adet Destek Personeli, ek 2’nci maddesinin (c) fıkrasına göre 1 adet Programcı Sözleşmeli Personel alınacaktır. 

Alımı Yapılacak Pozisyone ve Şartı Aşağıdaki Tablodaki Gibidir.

Tabloyu büyütmek için burayı tıklayınız.

 BAŞVURU, SINAV TARİHLERİ VE YERİ

Başvurular Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Programcı pozisyonunun sınav bilgileri www.gsu.edu.tr web adresinde daha sonra ilan edilecektir.

YABANCI DİL ŞARTI (PROGRAMCI POZİSYONU İÇİN)

Adayların, Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS-YDS) veya ÖSYM tarafından eşdeğerliği kabul edilmiş bulunan bir sınavdan en az (D) düzeyinde puan almış olması gerekmektedir. Yurtiçi veya yurtdışında İngilizce dili ile öğretim yapan üniversitelerden lisans düzeyinde mezun olanlar ile yurt içinde lisans düzeyinde öğrenim gördükten sonra ana dili İngilizce olan yabancı ülkelerde İngilizce dilinde Yüksek Lisans veya Doktora yapanların İngilizce dil düzeyleri (D) olarak kabul edilir.

KPSS PUANININ TÜRÜ VE GEÇERLİLİK YILI

ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) puan türünden 50 ve üzerinde puan almış olan adaylar başvuruda bulunabilecektir. Lisans mezunlarının KPSSP3 puanı, önlisans mezunlarının KPSSP93 puanı, ortaöğretim mezunlarının KPSSP94 puanı değerlendirilecektir.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE BAŞVURU SIRASINDA İSTENECEK BELGELER

  1. Başvuru Formu (www.gsu.edu.tr internet sayfasından temin edilebilir.),
  2. Diploma fotokopisi,
  3. Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  4. Sağlık durumuna ilişkin yazılı beyan,
  5. KPSS (B) grubu puanını gösteren belge fotokopisi,
  6. Yukarıda yazılı olan özel şartlar bölümünde istenen belgeler,
  7. Yabancı dil sonuç belgesi (Programcı pozisyonu için),
  8. 1 adet fotoğraf.

Adayların, ilgili belgeler ile birlikte ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlan edilen unvanlardan sadece birine başvuru yapılabilir.

YERLEŞTİRME VE ADAYLARIN ATAMA İŞLEMİ

Büro personeli ve Destek Personeli pozisyonları için yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle yerleştirme yapılacaktır.

Programcı pozisyonu için usulüne uygun olarak başvuranlar arasında KPSS (B) grubu puan türünde yapılacak sıralamaya göre en yüksek puandan başlamak üzere ilk on (10) aday arasından Üniversitemiz tarafından yapılacak yazılı ve sözlü sınav başarısı sıralamasına göre yerleştirme yapılacaktır.

Yerleştirilmeye hak kazanan adayların hazırlanması gereken evrakları 15 gün içinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen süre içinde başvuruda bulunmayan ya da sözleşmeyi imzaladığı halde göreve başlamayan adaylar nedeniyle boş kalan kadroya yedek adaylardan sırayla yerleştirme yapılacaktır.

Sınav ve yerleştirme ile ilgili diğer bilgiler Üniversitemizin www.gsu.edu.tr internet adresinde ilan edilecektir.

DİĞER HUSUSLAR

İlgililerin, ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde www.gsu.edu.tr internet adresinde mevcut başvuru formunu doldurarak şahsen yapılacak müracaatları kabul edilecektir. Eksik veya yanlış beyanda bulunan ve yapmış olduğu beyanı belgeleyemeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak olup, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir, bu kişilere Üniversitemiz tarafından bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
ADMİN     2017-07-26 @sabirsiz -Kurumu aramayı deneyin :)
sabirsiz     2017-07-26 Admin ne zaman aciklanacak bunun sonucu merakla bekliyorum ?
ADMİN     2017-07-05 @fth -Maalesef. Bizzat yapılıyor başvuru. O yüzden gidecekseniz şartları okumadan gitmeyin.
fth     2017-07-05 Admin burdan direk galatasaray ini gtmem gerekiyo mu illa internetten yapamaz miyiz
ADMİN     2017-07-04 @Roza http://www.gsu.edu.tr/tr/universite/idari-birimler/personel-daire-baskanligi bu adrese girince "4B Sözleşmeli Personel Başvuru Formu" yazan yeri tıklarsanız başvuru formunu indirebilirsiniz. Ya da sizin için kısalttığımız bu linki tıklayarak da hemen indirebilirsiniz. https://goo.gl/XwyPRc
Roza     2017-07-04 Merhaba gs ünv personel alımı başvuru yapacaktm fakat GS unv sayfasında başvuru formunu bulamadm yardımcı olabilir misiniz
ADMİN     2017-07-02 @Ufuk esen Bu ilan için 14 Temmuz son gün.
Ufuk esen     2017-07-02 Sayın admin son tarih ne zaman acaba
ADMİN     2017-07-01 @Nermin fincan -Yaş sınırı yok.
Nermin fincan     2017-07-01 Yaş sınırı varmıdir? 39 yaşında bekarım, büro yönetimi okudum 2016 KPSS sınav puanım 58