TÜLOMSAŞ 30 MÜHENDİS ALIYOR

TÜLOMSAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MİLLİ TREN PROJESİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE SÖZLEŞMELİ MÜHENDİS ALIMI GİRİŞ SINAVI DUYURUSU

TÜLOMSAŞ 30 MÜHENDİS ALIYOR
TÜLOMSAŞ 30 MÜHENDİS ALIYOR ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 23 Temmuz 2017

TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü Milli Tren Projesinde İstihdam Edilecek Mühendisler Hakkındaki Sınav ve Atama Yönetmeliği çerçevesinde, 399 sayılı KHK’ya tabi Sözleşmeli statüde 20 Makine Mühendisi ve 10 Elektrik-Elektronik Mühendisi alımı yapılacaktır.  Adaylara atama onayları hariç yapılacak tüm tebligatlar ve duyurular, http://www.tulomsas.com.tr internet adresinden yapılacak olup, ayrıca yazılı tebligat gönderilmeyecektir. Tüm aşamalarda başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşılan adayların işlemleri iptal edilecektir.  

BAŞVURU ŞARTLARI

  1. 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,
  2. Son başvuru tarihi itibariyle fakültelerin veya denkliği Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının Makine Mühendisliği (kodu:4639) ve Elektrik - Elektronik Mühendisliği (kodu:4611) bölümlerinden mezun olmak,
  3. 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucunda KPSS P3 puan türünden en az 70 (Yetmiş) puan almış olmak,
  4. Son başvuru tarihi itibariyle, son 5 yıl içerisinde KPDS/YDS ve E-YDS sınavından en az C seviyesinde İngilizce bildiğine ilişkin belge sahibi olmak. 

BAŞVURU TARİHİ, YERİ VE ŞEKLİ

Başvurular, 10/07/2017 -23/07/2017 (saat 23:59'a kadar) tarihleri arasında elektronik ortamda http://basvuru.tulomsas.com.tr adresinde yer alan Sınav Başvuru Sistemine T.C. Kimlik Numarası girilmek suretiyle yapılacaktır. Şahsen yapılan başvurular ile posta veya kargo yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. UYARI : Adayların mezuniyet alan bilgileri, 2016 KPSS P3 ve KPDS/YDS - E-YDS puanları YÖK ve ÖSYM'nin web servislerinden otomatik olarak sisteme yüklenecektir. Mezun öğrencilerin başvuru yapabilmeleri için mezun oldukları okul tarafından mezuniyet bilgilerinin YÖK 'e bildirilmesi gerekmektedir.

Diğer Şartlar İçin Tıklayınız

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500