Afyon Kocatepe Üniversitesi 29 Sağlık Personeli Alıyor

Afyon Kocatepe Üniversitesi 29 Sağlık Personeli Alıyor
Afyon Kocatepe Üniversitesi 29 Sağlık Personeli Alıyor ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 31 Temmuz 2017

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli Resmi Gazete'de 26566 sayı ile yayımlanan esasların Ek 2. Maddesi (b) bendinde belirtilen hükümlere göre Üniversitemiz Hastanesinde görevlendirilmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır. 

Aşağıdaki 5 tabloda alım yapılacak pozisyonları, şartlarını ve kaç kişi alınacağını görebilirsiniz. 

Mobilden girenler tabloları büyütmek için tabloları tıklayabilir.

 

 

 

 

BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR

  • Erkek adayların, askerlikle ilgisi bulunmaması, 5- 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
  • Sınav tarihi itibariyle en az on sekiz (18) yaşını tamamlamış olmak,
  • 2016 yılı KPSS sınavına girmiş olmak,
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Güvenlik soruşturması ve / veya arşiv araştırması olumlu olmak.
  • Hemşireler için nöbet usulü çalışmaya engel hali bulunmamak

Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) müracaat edeceklerine dair dilekçesi, mezuniyet belgesi (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) ve ilgili (2016 yılı) KPSS (B) grubu puan belgesi ile birlikte Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmelerigerekmektedir.

 

BAŞVURU ESNASINDA İSTENİLEN BELGELER

  1. Başvuru dilekçesi (www.aku.edu.tr) adresimizden çıktı alınıp doldurulacaktır.
  2. Öğrenim durumları itibariyle ilgili (2016 yılı) KPSS (B) gurubu sınavından alınmış olan KPSS sonuç belgesi fotokopisi (Sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.)
  3. Mezuniyet belgesi aslı veya onaylı sureti
  4.  2 adet fotoğraf

DEĞERLENDİRME VE SONUÇLARIN İLANI:

İlgili (2016 yılı) KPSS (B) grubu (Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93, Lisans mezunları için KPSSP3 puan türü dikkate alınacaktır) puan sıralamasından sonra alınmaya hak kazananların ismi, Üniversitemizin web sayfasında (www.aku.edu.tr) ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgiliye ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Bilgi için irtibat telefonu : 0 (272) - 444 03 03 dahili 10364 – 10365

 

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
eda     2017-07-22 Zaten bu ozeller bizi mahvetti
Kübra     2017-07-21 Üzülme bizde alan yok .senin bölümün toplam mezun sayısına bak birde hemşirelere bak .delirmiş gibi özel okullara açtılar birde bu bölümü.
Ayşegül     2017-07-17 Ne zaman baksam ortaöğretim hemşire alınıyor ama ortaöğretim Radyoloji Teknisyenine gelince tık yok sanki aynı eğitimi almıyoruz yeter artık ya önlisans Fizyoterapi mezunu almıyorlar cidden biz sanki sağlık okumadık madem alım olmayacak neden okuyoruz bu bölümleri