SGK 400 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Alımı Tercih Sonuçları Açıklandı

SGK 400 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Alımı Tercih Sonuçları Açıklandı
SGK 400 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Alımı Tercih Sonuçları Açıklandı ADMİN

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 400 memur alımı hakkında duyuru yayınlandı. 6 Haziran 2017 tarihinde açıklanan sözlü sınav sonuçlarına göre yapılan SGK sosyal güvenlik denetmen yardımcısı alımı tercih sonuçları açıklandı. SGK tarafından yayınlanan duyuruda 400 memur alımı tercih sonuçları ve atamayla ilgili detaylar belirtildi. Tercih sonuçlarına aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

SGK 400 sosyal güvenlik denetmen yardımcısı kamu personeli alımı giriş sınavını kazanan adaylar, 11 Temmuz ile 17 Temmuz 2017 tarihleri arasında tercihlerini yapmışlardı. Bu kapsamda kılavuzda belirtilen illere ve kadrolara tercihler alındı. Elektronik ortamda yapılan tercihler sonucunda yerleştirme işlemi yapıldı.

Sosyal güvenlik denetmen yardımcısı olarak yerleştirilen adayların güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmalarının olumlu sonuçlanmasından sonra atamaları yapılarak adreslerine tebligat gönderilecek. Yerleşen adayların memur olarak göreve başlamak üzere atandıkları Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekiyor. SGK 400 memur alımı tercih sonuçları için TIKLAYINIZ.

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500