KYK 1044 Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

KYK 1044 Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı
KYK 1044 Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı ADMİN

MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI !

Kpssgrup.com olarak her zaman gündeme getirdiğimiz ve adayların mağduriyet yaşadıklarını ifade ettiğimiz, On binlerce aday tarafından büyük bir merak ve heyecanla beklenen Kredi ve Yurtlar Kurumu 1044 personel alımı mülakat sonuçları açıklandı. 

Konu ile ilgili olarak Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Kredi ve Yurtlar Kurumu 1044 personel alımı mülakat sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Adaylar mülakat sonuçlarına aşağıda kpssgrup.com  olarak paylaştığımız bağlantı üzerinden ulaşabilirler. 

KYK 1044 Personel Alımı Mülakat Sonuçları İçin TIKLAYIN

SÖZLEŞMELİ YURT YÖNETİM PERSONELİ SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

08-18 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılan Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli sözlü sınav sonuçları //tercihler.gsb.gov.tr  adresinde yer almaktadır.

Bu ilan tebliğ niteliğinde olup kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Sözlü sınav sonucunda başarılı olarak göreve başlamaya hak kazananlara ilişkin Duyuru (//yurtkur.gsb.gov.tr) adresinde yer almaktadır.

SÖZLEŞMELİ YURT YÖNETİM PERSONELİ SÖZLÜ SINAVINDA BAŞARILI OLARAK GÖREVE BAŞLAMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN DİKKATİNE

Genel Müdürlüğümüze bağlı yurt müdürlüklerinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi ve 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” çerçevesinde 08-18 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılan sözlü sınavlar neticesinde başarılı olarak göreve başlamaya hak kazanan adaylar 11.08.2017 tarihine kadar aşağıda yazılı olan belgeleri ilgili il müdürlüklerine teslim edeceklerdir.

Posta, kargo veya kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. Ancak fiilen askerlik görevinde bulunanlar ile hastalık veya doğum mazereti nedeniyle belgelerini teslim etmeye gidemeyecek durumda olanlar (durumlarını belirten askerlik belgesi, doğum raporu veya hastalık raporu ibraz etmeleri kaydıyla) belgelerini yakınları aracılığıyla teslim edebileceklerdir.

Asıl listede yer alanlardan göreve başlama işlemlerinin yapılması için geçerli bir mazereti olmadığı halde başvurmayanlar ile gerekli şartları taşımadığı sonradan anlaşılanlar göreve başlatılmayacaktır. Bu adaylar için sınav sonuçları kazanılmış hak sayılmayacaktır.

İSTENEN BELGELER:

1- Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ve adres bilgilerine ilişkin yazılı beyan

 

2- Adli Sicil Bilgilerine ilişkin yazılı beyan

3- KPSS Sonuç Belgesi

4- Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya kurumca onaylanmış sureti (yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için YÖK tarafından denkliği onaylanmış belge),

5- Erkek adaylar için e-Devlet kapısı (www.turkiye.gov.tr) üzerinden alınan Askerlik Durum Belgesi,

6- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığına dair yazılı beyan,

7- Mal Bildirim Formu,

8- Kamu Kurum ve Kuruluşunda görev yapmış ise buna dair hizmet belgesi

 9- 6 adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş ve ilgilinin kolay tanınmasını sağlayacak şekilde)

10- Nüfus Cüzdanı fotokopisi

11- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Islak imzalı olacak şekilde bilgisayar veya daktilo ortamında doldurulacaktır.)

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
Aylin     2017-09-14 Mulakata hak kazananlar 80 ile kaptmisti bu 50 puanlar.ne ya onsanlari kandirmayin artik yetr . Torpili insanlarin gozune soka soka kor edoyorsuz
ADMİN     2017-08-01 @Devletçi Kız - Sorulara nasıl cevap verdiğinizi bilmiyoruz ancak olumsuz bir eleştiri almışsınız. Cevabını bildiğiniz sorularda ses tonunuz, cevaplama tarzınız "cevap kesin bu" dememiş olmalı ki böyle düşünmüşler. Örnek verecek olursak Türkiye'nin başkenti neresidir sorusuna Ankara olmalı, Ankara diye hatırlıyorum gibi cevap verirseniz ya da Ankara deseniz de ses tonunuz Ankara mı? der gibiyse bilginizi satamıyorsunuz derler. Sorun özgüven eksikliğinizden de kaynaklı olabilir tabi.
Devletci kiz     2017-08-01 Admin bişey sorcam bu nüfus için mülakata girdim ben orda bana 6 soru sordular 1 tanesini bilemedim 1 tanesini de yarım cevapladim adam bana dedi ki bilgi sahibi olduğun belli ama onu bize satamadin bu iyi bişey mi kötü bişey anlamadim