İş Bankası En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alıyor

İş Bankası En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alıyor
İş Bankası En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alıyor ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 6 Eylül 2017


Sınava başvurular 6 Eylül 2017 Çarşamba günü saat 18:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir.

BAŞVURU KOŞULLARI

• Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

• 14 Eylül 1989 ve sonrasında doğmuş olmak,

• İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak,

• Askerlik görevini tamamlamış olmak,

• Geçerlilik süresi 14 Eylül 2018 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası’na sahip olmak, • Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak,

• En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak,

• Boyu en az 175 cm. olmak,

• Kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak, • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak,

• Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)

SINAV

Sınav Yeri: Sınav İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Sınav Davetleri: Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 11 Eylül 2017 Pazartesi günü saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.

BAŞVURU

Sınava başvurular 6 Eylül 2017 Çarşamba günü saat 18:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir.

Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir. Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır. Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
Ibo     2017-08-16 Yeniden mi almak gerekiyor saglik raporu