Manisa Celal Bayar Üniversitesi 34 Sağlık Personeli Alıyor

Manisa Celal Bayar Üniversitesi 34 Sağlık Personeli Alıyor
Manisa Celal Bayar Üniversitesi 34 Sağlık Personeli Alıyor ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 1 Eylül 2017


GENEL ŞARTLAR

  • 2016 yılı KPSS sınavına girmiş olmak. (Lisans mezunları için KPSS P3, Önlisans mezunları için KPSS P93, Ortaöğretim mezunları için KPSS P94 puanı esas alınacaktır)
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 4- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmaması.

 Aşağıda tablolarda her pozisyonun karşısında özel şartı belirtilmektedir. Başvuru yapmadan önce lütfen okuyunuz.


BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ

Müracaatlar, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan ilandan (www.mcbu.edu.tr) temin edilerek doldurulacak başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek kaydıyla fotokopisi) Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar sadece tek bir unvan için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaklardır. Birden fazla nitelik kodlu unvana başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Başvuru ve işlemlersırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Gerçeğe aykırı belge teslim edenler hakkında yasal işlem yapılacaktır.


BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLAR

KPSS (B) grubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 15 (on beş) iş günü içerisinde www.mcbu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Her kadronun 1 (bir) katı kadar yedek aday belirlenecektir. Asil kazananlardan süresi içerisinde başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.


İSTENİLEN BELGELER

  1. Fotoğraflı Başvuru Formu (Üniversitemiz web sayfasında ilan metni ile birlikte yayınlanan başvuru formu doldurulacaktır)
  2. Öğrenim Belgesi (aslı görülmek kaydıyla fotokopisi ya da onaylı sureti)
  3. KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesinin internet çıktısı.
  4. Deneyim belgesi (Aranan niteliklerde deneyim şartı aranan pozisyona başvuracakların en az istenilen süre kadar, istenilen alanda çalıştığını gösterir çalıştıkları ya da daha önce çalışmış oldukları kurumdan alınacak imzalı-onaylı resmi belge/Üniversite Hastanelerinden alınacak deneyim belgelerinin ilgili kurumun evrak kaydından tarih ve sayı numarası almış olması gerekmektedir.)
  5. Aranan niteliklerde istenen sertifika ve istenmişse diğer belgeler. (aslı görülmek kaydıyla fotokopisi ya da onaylı sureti)

İletişim Bilgileri

Adres: Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesi 45140 Yunusemre/Manisa

Tel: 0 (236) 201 10 00

Web: www.mcbu.edu.tr

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
eliff     2017-08-26 Merkezi atamalar
eliff     2017-08-26 Bi daha ki atama ne zmn bilgi alabilirmyim rica etsem
ADMİN     2017-08-21 @Handenur -Hayır
Handenur     2017-08-21 Admin diyelimki bi universiteye posta yoluyla başvuruda bulunduk ama kazanamadik oraya gönderdigimiz belgelerle bi daha başvuru yapabilir miyiz
ADMİN     2017-08-20 @didem -Evet. Maalesef.
didem     2017-08-20 Okudum deneyim istyorlr
ADMİN     2017-08-19 @didem -Tablodaki özel şartları okuyunuz.
didem     2017-08-19 Bu yilki mezunlar aliyoRmu