Şahinbey Kaymakamlığı 10 Geçici Büro Memuru Alıyor

Şahinbey Kaymakamlığı 10 Geçici Büro Memuru Alıyor
Şahinbey Kaymakamlığı 10 Geçici Büro Memuru Alıyor ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 15 Eylül 2017


Gaziantep Valiliği Şahinbey Kaymakamlığı SYDV 10 kişi Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi ve Büro Görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere  ilan yayınladı. 

Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerinde yürümesine ve dışarıda iş yapmasına engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan 2016 ya da 2017 Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS puan türüne göre en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

Başvuracak adayların varsa iş deneyim belgesini sunacaklardır. Başvuracakların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip dezavantajlı gruplarla çalışabilecek kişiler alınacaktır.

Başvuru Şartları

 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 2. Bilgisayar Sertifikası
 3. B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak
 4. 18 Yaşını bitirmiş 35 Yaşından büyük olmamak
 5. Lisans Sosyal hizmet bölümü, Felsefe, Halkla İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji, Muhasebe, PDR, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Yönetim Bilişimleri Sistemleri ve İnsan Kaynakları Yönetimi bölümlerinden mezun olmak. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olmak
 6. Gaziantep'de ikamet etmek.

İstenen Belgeler

 1. Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
 2. Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf
 3. Adli Sicil Kaydı belgesi
 4. Sağlık Raporu
 5. Diploma Aslı ve Fotokopisi
 6. İkamet belgesi

Başvurular 14.09.2017 Perşembe günü başlayacak 15.09.2017 Cuma günü bitecektir.

Başvurusu kabul edilen adaylar, istenen belgeleri en geç 18.09.2017 tarihi mesai bitimine kadar Şahinbey Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına elden teslim edecektir.

Mülakat tarihi, yeri ve mülakat sınavına girmeye hak kazanan adaylar için sahinbeysydv.gov.tr adresinden duyuru yapılacak olup ayrıca bir bildirim yapılmayacaktır.

Personel alımına ilişkin tüm duyurular sahinbeysydv.gov.tr adresinden yapılacak olup başvuru sahiplerine ayrıca bir bildirim yapılmayacaktır.

Görev Süresi 3 Aydır.

 

 

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
Oğuzhan     2017-09-15 3 ay görev süresi için bence şartlar çok hafif. En az 90 puan ve yüksek lisans yapıp en az 4 dil bilmek şartı eklenmeliydi...
Ozan     2017-09-14 Bunlar milletle resmen tsk... geciyor
Bora     2017-09-14 Maden gorev suresi 3 ay neden kpss sarti araniyor
Bune     2017-09-14 3 ay nesır ya