Kıyı EGM 7 Büro Memuru Alıyor

7 Büro Memuru Alınıyor. Detaylara ulaşmak için tıklayın.

Kıyı EGM 7 Büro Memuru Alıyor
Kıyı EGM 7 Büro Memuru Alıyor ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 2 Kasım 2017

MESLEK ÜNVANI : Büro Personeli (Memur)

ADEDİ : 7 (Önlisans 5, Lisans 2 )

TAHSİLİ : Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinden önlisans düzeyinde,  Hukuk, iktisat, maliye, işletme, muhasebe, bankacılık, kamu yönetimi ve siyasal bilimler, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe, Muhasebe ve Denetim bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak.

ARANILAN DİĞER ŞARTLAR

  1. Bilgisayar kullanmayı bilmek ve bunu Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurs bitirme sertifikası ile belgelemek
  2. Mikrosoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilmek, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip olmak, iş takibi ve analiz yeteneğine sahip olmak, protokol ve insan ilişkilerinde başarılı olmak, ofis araçlarını (faks,fotokopi,telefon vs.)iyi derecede kullanabilmek, iletişim becerileri güçlü olmak, akıcı ve düzgün konuşabilmek
  3. Büro yönetimi ve sekreterya işlerinde önlisans için 5 yıl çalışmış olmak, muhasebe işlerinde lisans için 2 yıl çalışmış olmak ve bunu iş yerinden alacağı hizmet belgesi ve Sosyal Güvenlik Kurumundan alacağı hizmet dökümü ile belgelemek.

AÇIKLAMA

  • Bu kapsamda işe alınacak kişiler Tekirdağ’da bulunan işyerimizde çalıştırılacaktır.
  • Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerinden biri veya ikisi kullanılarak yapılacaktır) sonucunda işe yerleştirilmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde adayların 3 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır. Başvuran adaylardan, işe girmeye hak kazanan adaylar hakkında yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasının olumlu gelmesi halinde iş başı yaptırılacaktır.
  • Bu kapsamda işe başlayacak aday; Kuruluşumuzun Tekirdağ ilinde bulunan Ulusal Deniz Emniyeti Merkezi (UDEM)’de istihdam edilecek olup, 10 yıl süre ile başka bir il ve/veya göreve atanma talebi yapmamaya muvafakat vermiş sayılır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden önlisans için 00004086666 numaralı ilandan, lisans mezunları için 00004087127 numaralı ilandan yapılacaktır.

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500