Kadınlara Özel Harekat Polisi Olma Fırsatı

Bilindiği gibi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bundan sonraki PÖH alımlarında kadınlara da fırsat verileceğini ifade etti. Peki PÖH alımı ne zaman yapılacak?

Kadınlara Özel Harekat Polisi Olma Fırsatı
Kadınlara Özel Harekat Polisi Olma Fırsatı ADMİN

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Türkiye Büyük Millet Meclisinde bir basın toplantısı düzenlemişti. MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem açıklamalarında yakın zamanda PÖH alımlarının yapılacağını ve bu PÖH alımlarında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamalarına istinaden kadınlara da fırsat verileceğini ifade etti.

KADINLARA KONTENJAN VERİLECEK

Arzu Erdem açıklamalarında PÖH alımlarında kadın kontenjanı ayrılması için bugüne kadar kadınlarla birlikte mücadele ettiklerini, çok güzel çalışmalar yaptıklarını söyledi. MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem yaptığı açıklamasında yakında zamanda 10 bin PÖH alımının yapılacağını ve bunda kadınlara da kontenjan verileceğini ifade etti.

YAKIN ZAMANDA ALIM OLACAK

Ayrıca MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem bugüne kadar kadınlarla birlikte mücadele ettiklerini, çok güzel çalışmalar yaptıklarını söyleyerek yakında zamanda 10 bin PÖH alımının yapılacağını ve bunda kadınlara da kontenjan verileceğini belirtti. 

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500