Harran Üniversitesi 62 Personel Alıyor

Harran Üniversitesi Hastanesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek amaçlı farklı kadrolarda toplamda 62 sözleşmeli personel alacak. Adaylar başvuru yapabilmeleri için 2016 yılına ait Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmaları gerekmektedir.

Harran Üniversitesi 62 Personel Alıyor
Harran Üniversitesi 62 Personel Alıyor ADMİN

Harran Üniversitesi  en az lise mezunu 62 kişilik sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti. Kadro dağılımı, Hemşire pozisyonuna 46 Personel, Ebe pozisyonuna 4 Personel, Diğer Sağlık Personeli Pozisyonuna 11 Personel ve Laborant Poziyonuna 1 personel olmak üzere toplamda 62 Sözleşmeli Personel Alımı yapacak.

Başvuracak adaylardan Lisans mezunları için 2016 KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2016 KPSSP93 puanı ve Meslek Lisesi mezunları için 2016 KPSSP94 puan türlerinden en az 60 ve üzeri puan almış olması gerekmektedir.

Personel Alımları ve Şartları

1 Hemşire  : Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun olmak, belgelendirmek kaydıyla 5 (beş) yıl hastanelerde çalışmış olmak.

1 Hemşire : Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun olmak, belgelendirmek kaydıyla 5 (beş) yıl hastanelerde çalışmış olmak.

22 Hemşire : Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu programların birinden mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla hastanelerinin yoğun bakım ünitesinde en az 6 (altı) ay veya diğer servislerde en az 1 (bir) yıl çalışmış olmak

22 Hemşire : Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla hastanelerin yoğun bakım ünitesinde en az 6 (altı) ay veya diğer servislerde en az 1 (bir) yıl çalışmış olmak.

4 Ebe : Yükseköğretim Kurumlarının Ebelik Bölümü lisans programlarından mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla en az 1 (bir) yıl hastanelerin doğumhanesinde çalışmış olmak.

1 Diğer Sağlık Personeli: Yükseköğretim Kurumlarının Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Önlisans Programı mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla Kardiyak BT (MultiSlice) biriminde en az 1 yıl çalışmış olmak.

1 Diğer Sağlık Personeli: Yükseköğretim Kurumlarının Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Önlisans Programı mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla 3T Kardiyak MR biriminde en az 1 yıl çalışmış olmak

1 Diğer Sağlık Personeli: Yükseköğretim Kurumlarının Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Önlisans Programı mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla en az 5 (beş) yıl Nükleer Tıp deneyimi olmak.

1 Diğer Sağlık Personeli: Yükseköğretim Kurumlarının Odyoloji lisans bölümü mezunu olmak.

1 Diğer Sağlık Personeli: Yükseköğretim Kurumlarının Elektronörofizyoloji Önlisans programından mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla Üçüncü Basamak Kamu Hastanelerinde çalışmış olmak.

4 Diğer Sağlık Personeli: Yükseköğretim Kurumlarının Anestezi, Anestezi Teknikerliği Önlisans programından mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla Üçüncü Basamak Kamu Hastanelerinin ameliyathanesinde en az 1 (Bir) yıl Anestezi Teknikeri olarak çalışmış olmak.

2 Diğer Sağlık Personeli: ağlık Meslek Lisesi Anestezi programından mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla hastanelerin ameliyathanesinde en az 1 (Bir) yıl Anestezi Teknisyeni olarak çalışmış olmak.

1 Laborant : Yükseköğretim kurumlarının Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Programlarının birinden mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla en az 5 (Beş) yıl üniversite hastanesinde çalışmış ve metabolizma laboratuvarı cihazı (LC MS/MS) deneyimi olmak.

 

BAŞVURU ŞEKLİ

Adaylar, ilanın gazetede yayımlandığı 03.11.2017 tarihinden 17.11.2017 Cuma günü mesai saati bitimine kadar aşağıda istenilen belgeler ile birlikte Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu, birden fazla unvan için başvuru yapıldığı veya istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, sözleşmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecek ve hakkında yasal işlem yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

 

İSTENEN BELGELER

  • Adayların başvurduğu pozisyonu belirten dilekçe/Başvuru Formu. (http://personel.harran.edu.tr/) adresinden elektronik ortamda doldurulacaktır.
  • 2016 KPSS (B) sonuç belgesi internet çıktısı (sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir.)
  • Mezuniyet belgesinin fotokopisi. (Atanmaya hak kazananlardan noter onaylı suret alınacaktır)
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmadığına dair belge.
  • Kimlik Fotokopisi
  • 2 adet vesikalık fotoğraf (1 adet Başvuru Formuna yapıştırılacak)
  • Özel şartlarda istenilen çalışma belgesi (isme/ilgili makama yazılmış ıslak imzalı ve onaylı yazının aslı) ile SGK hizmet dökümü.

Harran Üniversitesi İletişim Numarası: 0 414 318 00 00 – Dahili: 20 58 – 24 11 – 22 6

Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500
İpek     2017-11-19 Sonuçlar yani alınların isimleri ne zaman belli olacak