TÜBTAK 8 Personel Alıyor

İŞKUR 'da yayınlanan ilana göre TÜBİTAK 4 pozisyon için 8 personel alıyor.

TÜBTAK 8 Personel Alıyor
TÜBTAK 8 Personel Alıyor ADMİN

Son Başvuru Tarihi: 13 Kasım 2017

Çalışma Adresi: Gebze / KOCAELİ

Alım Yapılan Pozisyonlar:

   - Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Teknikeri

   - Elektrik Teknisyeni

   - Elektrik Teknikeri

Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Teknikeri/İtfaiyecilik Ve Yangın Güvenliği Teknikeri

İş İlan No (00004113080)

Sivil Savunma ve İtfaiyecilik önlisans mezunu 1 kişi alınacaktır. Başvuracak adaylar Microsoft Office uygulamalarına hkim olmalı ve KPSSP93 puanı en az 60 olması gerekmektedir.

 

Elektrik-Elektronik Teknisyeni

İş İlan No (00004112961)

Güvenlik kamera odası ve harekât merkezinde, 7/24 esaslı vardiya sistemi ile çalışacak 4 personel istihdam edilecektir.

Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme Teknolojisi,Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik bölümlerinden birinden önlisans düzeyinde mezun olunmalıve KPSSP93 puanı en az 60 olmalıdır. Ayrıca başvuracak adayın Microsoft Office uygulamalarına hâkim olması ve 7/24 esasına göre vardiyalı sistemde çalışabilecek durumda olması gerekmektedir.

 

Elektrik-Elektronik Teknisyeni

İş İlan No (00004114063)

Güvenlik sistemleri sistem yönetimi alanında, server, storge yedekleme, bilgisayar donanım ve çevre üniteleri kurulumu faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere, Network ve IT bilgisine sahip 1 personel istihdam edilecektir.

Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme Teknolojisi,Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik bölümlerinden birinden önlisans düzeyinde mezun olunmalıve KPSSP93 puanı en az 60 olmalıdır.  Ayrıca başvuracak adayın Güvenlik sistemleri sistem yönetimi alanında en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK'dan alınacak belgeyle ibraz etmek zorundadır

 

Elektrik-Elektronik Teknisyeni

İş İlan No (00004114200)

Kapalı devre kamera sistemleri (CCTV), kartlı geçiş turnike sistemleri (ACCSESS CONTROL SYSTEMS) ve HI-SEC geçiş sistemleri gibi tüm elektronik güvenlik sistemlerinin, bakım, arıza, onarım, montaj ve demontaj çalışmalarında görevlendirilmek üzere 2 personel istihdam edilecektir.

Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Yüksek Teknisyenliği, Endüstriyel Otomasyon,Endüstriyel Otomasyon, Kontrol Sistemleri Teknolojisi, Otomasyon bölümlerinden birinden önlisans düzeyinde mezun olunmalıve KPSSP93 puanı en az 60 olmalıdır.  Ayrıca başvuracak adayın  Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli kamera alarm- yangın- santral sistemleri network kurulum ve benzeri güvenlik teknolojileri saha uygulamalarında çalışmış olması,  Sistem temel bilgisini almış olması, kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek durumda olması gerekmektedir.

 

Kaynak: memurilanlari.org

işkur iş ilanlari iş ilanlari tübitak iş ilanlari tübütak ilanlari
Soru ve Yorumlarınız
Kalan karakter sayısı : 500