Et ve Süt Kurumu 14 Personel Alıyor

Et ve Süt Kurumu 14 Personel Alıyor

İŞKUR KAMU İLANLARI - 2017-09-16 11:46:41

Son Başvuru Tarihi: 25 Eylül 2017


Et ve Süt Kurunu İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile 14 daimi personel alacağını duyurdu. Alınacak personeller şöyle;

  • 10 Kasap (Sakarya 8, Denizli 2)
  • 1 Elektrikçi (Erzurum)
  • 3 Soğutma Sistemi Operatörü (Erzurum 1, Sakarya 1, Denizli 1)

ŞARTLAR

Kasap İçin; En az ilköğretim mezunu olmak, tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (kura sonucu isimleri çıkan adaylardan istenecektir) ,bulaşıcı hastalığı bulunmamak ,meb, esk ve işkur tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (sekap) sertifika sahibi olmak veya kasaplık (ustalık veya kalfalık) belgesine veya tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacakların mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte yer alan mesleki eğitim belgelerinden birisine sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olmak.

Elektrikçi için; Liselerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümünden mezun olmak, 2016 ortaöğretim KPSS'den en az 60 puanı olmak, tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (işe alınacaklardan daha sonra istenecek), bulaşıcı hastalığı bulunmamak, vardiyalı olarak çalışmak.

Soğutma Sistemi Operatörü İçin; Liselerin Soğutma ve İklimlendirme, İklimlendirme Sistemleri, İklimlendirme ve Soğutma veya Motor bölümünden mezun olmak, 2016 ortaöğretim KPSS'den en az 60 puanı olmak, tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (işe alınacaklardan daha sonra istenecek), bulaşıcı hastalığı bulunmamak, vardiyalı olarak çalışmak

 

Başvurular İŞKUR sitesinden yapılmaktadır. 

Soru ve Yorumlarınız

Zülfikar kaya

Vardiyanın şartları neler 5 ay önce
DİĞER HABERLER
© Copyrigth 2016 kpssgrup.com tüm hakları saklıdır. Haber, grafik, video, ilanlar, röportaj gibi her türlü içeriğimizin tüm telif hakları kpssgrup.com’a aittir. Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kpssgrup.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.