2500 Engelli Ataması Yapılacak

2500 Engelli Ataması Yapılacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu açıklamalarında 2 bin 500 engelli atamasının ilk çeyrekte yapılacağını ifade etti.

KPSS HABER - 2017-11-02 15:19:25

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu Başbakan tarafından açıklanan 5 bin engelli atamasıyla ilgili açıklamalar yaptı. Bakan Sarıeroğlu açıklamalarında 2 500 engelli atamasının ilk çeyrekte yapılacağını aktardı

Atamayı İki Aşamada Yapacağız

Bakan Sarıeroğlu açıklamasında "Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım: “2018 senesinde 5 bin engelli kardeşimizin atamasını gerçekleştireceğiz. Atamayı iki  seferde yapacağız” 2018 yılının ilk çeyreğinde 2 bin 500; 2018 yılının son çeyreğinde ise 2vbin 500 engelli kardeşimizin atamasını yapacağız

EKPSS Yapılacaktır

EKPSS sınav sonuçlarının geçerlilik süresini 2 yıldan 4 yıla çıkaracağız. EKPSS sonucunun geçerli olduğu 4 yıl içerisinde engelli kardeşlerimizin aldıkları en yüksek puandan atamalarını gerçekleştireceğiz. 2018 yılında ÖSYM'nin açıklayacağı takvim içinde EKPSS yapılacaktır." dedi.

 

Reklam
Soru ve Yorumlarınız
DİĞER HABERLER
© Copyrigth 2016 kpssgrup.com tüm hakları saklıdır. Haber, grafik, video, ilanlar, röportaj gibi her türlü içeriğimizin tüm telif hakları kpssgrup.com’a aittir. Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kpssgrup.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.