Kadınlara PÖH Olma Fırsatı

Kadınlara PÖH Olma Fırsatı

Bilindiği gibi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bundan sonraki PÖH alımlarında kadınlara da fırsat verileceğini ifade etti. Peki PÖH alımı ne zaman yapılacak?

KPSS HABER - 2017-11-02 15:22:27

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem TBMM 'de konuştu. Arzu Erdem açıklamasında yakın bir zamanda PÖH alımlarının yapılacağını, PÖH alımlarında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamasına istinaden kadınlara da kontejan verileceğini aktardı

Kadınlara Kontejan Verilecek

Arzu Erdem açıklamasında PÖH alımlarında kadınlara kontenjan ayrılması amacıyla bugüne kadar kadınlarla birlikte mücadele verdiklerini, güzel çalışmalar yaptıklarını aktardı. MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem açıklamasında yakın bir zamanda 10 bin  PÖH alınacağını kadınlara da kontenjan verileceğini söyledi

Adayların Talepleri

Ancak PÖH alımı konusunda bu zamana  kadar net tarih bulunmamakta. Konuyla ile ilgili olarak Polis Akademisi Başkanlığı ve Emniyet Müdürlüğü tarafından şimdilik açıklama yapılmadı. 

 

Reklam
Soru ve Yorumlarınız
DİĞER HABERLER
© Copyrigth 2016 kpssgrup.com tüm hakları saklıdır. Haber, grafik, video, ilanlar, röportaj gibi her türlü içeriğimizin tüm telif hakları kpssgrup.com’a aittir. Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kpssgrup.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.