Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 20 Memur Alımı Yapacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 20 Memur Alımı Yapacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı lisans mezunu 20 memur alımı yapıyor. Yayınlanan ilana göre Çevre Bakanlığına 20 müfettiş yardımcısı kamu personeli alımı yapılacak.

MEMURLUK İLANLARI - 2017-11-05 13:48:19

Bakanlığın internet sitesinden yayınlanan ilan metnine göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığında görev yapmak üzere 20 müfettiş yardımcısı kamu personeli alımı yapılacak

Çevre Bakanlığı personel alımı 8 farklı branşta yapılacak. İnşaat mühendisliği mezunlarına 4, mimarlık mezunlarına 2, çevre mühendisliği mezunlarına 2, şehir ve bölge planlama mezunlarına 2, hukuk mezunlarına 3, iktisat mezunlarına 3, işletme mezunlarına 2 ve maliye mezunlarına 2 kontenjan ayrıldı.

KPSS şartı olarak adayların 2017 KPSS’de, mezuniyetlerine göre ilgili puan türünden en az 80 puan almış olmaları gerektiği belirtiliyor. Adayların ayrıca yukarıda belirtilen lisans bölümlerinden mezun olmuş olmaları ve 2017 yılının Ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmaları gerekiyor.

Başvurular 22 Kasım 2017 tarihine kadar yapılacak. Adayların Çevre ve Şehircilik Bakanlığının internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurup çıktısını alarak, diğer istenen belgelerle birlikte başvurularını yapmaları gerekecek. Müracaatlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına yapılacak.

Bakanlık ilanına ulaşmak için tıklayınız.

 

Kaynak: memurilanlari.org

Soru ve Yorumlarınız
DİĞER HABERLER
© Copyrigth 2016 kpssgrup.com tüm hakları saklıdır. Haber, grafik, video, ilanlar, röportaj gibi her türlü içeriğimizin tüm telif hakları kpssgrup.com’a aittir. Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kpssgrup.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.