Balıkesir Üniversitesi 9 Sözleşmeli Personel Alıyor

Balıkesir Üniversitesi 9 Sözleşmeli Personel Alıyor

Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü, Üniversite Hastanesi'nde görevlendirmek üzere en az lise mezunu 9 sağlık görevlisi alımı için ilan yayınlandı.

MEMURLUK İLANLARI - 2017-11-17 21:53:36

2016 KPSS puanı en 55 olmak kaydıyla alınacak personeller ve şartlar şöyle;

1 Hemşire: Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak. Üçüncü basamak sağlık kurumlarında çocuk sağlığı, yeni doğan yoğun bakım servislerinde en az 1 yıl çalışmış olmak.

2 Hemşire: Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak. Üçüncü basamak sağlık kurumlarının acil servislerinde en az 1 yıl çalışmış olmak.

1 Hemşire: Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak. *Üçüncü basamak sağlık kurumlarının kroner yoğun bakım servislerinde en az 1 yıl çalışmış olmak.

1 Sağlık Teknikeri: Fizik Tedavi, Fizyoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Hidroterapi önlisans programlarının herhangi birinden mezun olmak. Üçüncü basamak sağlık kurumlarının fizik tedavi servislerinde en az 1 yıl çalışmış olmak.

1 Sağlık Teknikeri: Perfizyon alanında önlisans programından mezun olmak. Üçüncü basamak sağlık kurumlarının ilgili alanlarında en az 1 yıl çalışmış olmak.

3 Diğer Sağlık Personeli: Sağlık Meslek Liselerinin Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun olmak. Üçüncü basamak sağlık kurumlarının acil servislerinde en az 1 yıl çalışmış olmak.

 

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup, başvurularda bulunduğu pozisyonun nitelik kodunu belirteceklerdir. Birden fazla pozisyona başvuran adayların başvuruları ile nitelik kodu belirtilmemiş başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Adayların ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren on beş gün içerisinde aşağıda istenilen belgelerle birlikte Balıkesir Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, faks veya internet yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Eksik belge ile veya süresinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

1- Fotoğraflı başvuru formu. (Personel Daire Başkanlığının http://personel.balikesir.edu.tr/ adresinden temin edilecektir.)

2- Nüfus cüzdanı fotokopisi.

3- Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi (e-devlet çıktısı kabul edilecektir.)

4- 2016 yılı KPSS sonuç belgesi.

5- Aranılan mesleki deneyime ait kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi ve SGK prim günlerini gösterir belge.

 

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI

Başvuru sonunda yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın 2016 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak sözleşme yapmaya hak kazananların isim listesi, işe başlamaları için gerekli belgeler ile teslim edilecek yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 5 (beş) iş günü içerisinde Personel Daire Başkanlığının http://personel.balikesir.edu.tr/ adresinde ilan edilecektir. Adayların puanlarının eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, bunun da eşit olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik tanınır. Her pozisyonun iki katı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine ilan edilen yedek kazananlar sırası ile çağırılacaktır. Sözleşme yapmaya hak kazanan adaylar hakkında güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılacak olup, söz konusu sonucun olumlu olması halinde sözleşme yapılacaktır. Göreve başlayanlardan, aranan şartları taşımadığı sonradan tespit edilenlerin sözleşmeleri feshedilecektir. İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri uygulanır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Soru ve Yorumlarınız
DİĞER HABERLER
© Copyrigth 2016 kpssgrup.com tüm hakları saklıdır. Haber, grafik, video, ilanlar, röportaj gibi her türlü içeriğimizin tüm telif hakları kpssgrup.com’a aittir. Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kpssgrup.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.